Sondy na měření pH, CL2, O2, Redox

Rozšiřujeme portfolio o nové sondy k převodníku WQ-X.

Sonda na měření pH
Kombinovaná pH elektroda typu SMH-266 sdružuje ve svém těle skleněnou  pH elektrodu se zesílenou membránou a referentní argentchloridovou elektrodu, oddělenou od měřeného roztoku prstencovou diafragmou. Vyznačuje se zvýšenou mechanickou odolností, rychlou odezvou a stabilitou parametrů. Je určena pro provozní měření za normálního i zvýšeného tlaku.

Sonda na měření chlóru
Kombinovaná chlorová elektroda typu CLC 265 je určena pro měření v roztocích, které obsahují chlor a jeho sloučeniny (např. bazény, úpravny pitných vod apod.). Je určena pro měření při konstantním pH (+/-0,3 pH) za stálého průtoku nebo míchání.

Sonda na měření kyslíku
Kyslíková sonda pro stanovení rozpuštěného kyslíku se skládá uvnitř z elektrodového systému, který je překryt  teflonovou folií o tl. 50 um, uchycenou na oddělitelném membránovém modulu. Sonda je uvnitř naplněna referentním elektrolytem. Používá se samostatně (bez referentní elektrody) a připojuje se na přístroji do mV-vstupu.

Sonda na měření redoxu
Kombinovaná redox elektroda typu SORC-xxx sdružuje ve svém těle platinovou měrnou elektrodu a referentní argentchloridovou, odělenou od měřeného roztoku diafragmou – kapalinovým spojem.

Najdete nás na sociálních sítích
facebook twitter linkedin
© 2017 smaris s.r.o. | Tvorba www stránek Machin.cz
Created with Sketch.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím