Parylene

Dokončili jsme testování nového zařízení a technologie Poly(para-xylylen). Neboli technologii nanášení Parylenu.

Vzhledem k velmi dobrým vlastnostem, mohou být Parylenové povlaky použity na mnoha
místech. Velmi důležitá je tloušťka povlaku, protože povlak musí mít co nejmenší vliv na rozměry potahovaného materiálu a na jeho hlavní rysy. Parylen je uložen o jednotné tloušťce na všech plochách, ve štěrbinách i hranách.
Parylen se používá jako povlak na elektroniku a to od pokročilých zařízení vojenské a letecké elektroniky až po obe
cné použití. Dále se využívá na různé průmyslové výroby, zdravotnická zařízení, od silikonových trubiček po pokročilá zařízení a na výrobu syntetického kaučuku a to od lékařského silikonu po EPDM.

Parylen lze úspěšně použít jako konformní povlak na mnoho elektronických a elektrických aplikací. Desky s plošnými spoji, hybridní obvody, mikroelektronika, feritová jádra a cívky, kondenzátory, malé rotory a statory, a mnoho dalších.

Parylen je mnohými považován za konečný konformní povlak pro ochranu zařízení, komponent a povrchů v elektronice, přístrojové technice, letectví, lékařství a strojírenství. Parylen je unikátní při výrobě přímo na povrchu při pokojové teplotě. Je chemicky stabilní a vytváří vynikající bariérový materiál, má vynikající tepelnou odolnost, vynikající mechanické vlastnosti a vysokou pevnost v tahu.

16.10.2017 Ikona Prospekt Parylene
Najdete nás na sociálních sítích
facebook twitter linkedin
© 2017 smaris s.r.o. | Tvorba www stránek Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím