Velmi úspěšným je společnost ZES Brno, pro kterou ve spolupráci vyvíjíme a vyrábíme zařízení, které opravdu léčí.

 

Jedná se o zařízení pracující na bázi pulzní magnetoterapie.

 

Základní informace o nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii

Pulzní magnetoterapie se stává v posledním desetiletí velmi populární alternativní léčebnou metodou. V současné době je léčba magnetickým polem – magnetoterapie, v odborných kruzích pokládána za bezpečnou a velmi účinnou fyzikální léčebnou metodu. Často bývá také nazývána "léčebnou metodou jednadvacátého století". Nejedná se ovšem o používání jednoduchých statických magnetů (náramků, bandáží nebo řetízků), ale o použití vysoce účinné léčby nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem.

Použití magnetoterapie pro léčbu, rehabilitaci a regeneraci

Pulzní magnetoterapie představuje účinnou alternativu současné nadužívané farmakologické léčby. Jednou z největších předností léčby magnetem je její přirozený charakter, při kterém nedochází k vytvoření návyku, jak tomu naopak často bývá při farmakologické léčbě. Hojivá a regenerační síla elektromagnetické energie byla donedávna využívána především v klinické praxi v nemocnicích a profesionálních rehabilitačních zařízeních. Dnes je i díky mnohaletým zkušenostem, práci a vývoji ve společnosti ZES Brno, a.s. pulzní magnetoterapie dostupná také v domácí péči.

Magnetoterapie je mimořádně účinná při léčbě otoku (edému). Magnetické pole rovněž rozšiřuje drobné cévy a zlepšuje prokrvení, čehož se využívá například při zmírnění následků cukrovky. Účinky se projevují také při léčbě migrén nebo ušního šelestu (tinnitu). Uplatní se i v léčebném procesu některých psychických poruch (například spánkových) nebo autoimunitních chorob (Bechtěrevova choroba, revmatismus). Magnetoterapeutické přístroje Renaissance se používají také při paradentóze, artrózách i artritidách, pooperační rekonvalescenci, v procesu hojení ran, při ischiasu a při dalších obtížích pohybového aparátu. Jednoznačným nástrojem je magnetoterapie také v boji proti moderním civilizačním chorobám. Podrobný popis účinků magnetoterapie a možností použití magnetoterapeutických přístrojů na konkrétní zdravotní problémy a diagnózy najdete v rubrice Na co pomáhá.

Magnetoterapie není metodou určenou pouze pro starší nebo nemocný organismus. Sportovci znají magnetoterapii Renaissance z rehabilitačních procesů a využívají ji i pro relaxaci po namáhavém výkonu.

Finden Sie uns auf soziale Netzwerke
facebook twitter linkedin
© 2017 smaris s.r.o. | Tvorba www stránek Machin.cz
Created with Sketch.

Bei der Bereitstellung unserer Internetseiten helfen uns Cookies. Durch die Nutzung unserer Internetseiten stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Einverstanden